User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: edit
pl: edytuj

en: Other
pl: Inne

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: !date by !username
pl: !date przez !username

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: current revision
pl: aktualna wersja

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
pl: Opis zmian dokonanych we wpisie. Pomocny dla innych redaktorów serwisu.
