User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: edit
pt: editar

en: Other
pt: Outros

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: !date by !username
pt: !date por !username

en: revert
pt: reverter

en: Revision
pt: Revisão

en: current revision
pt: revisão atual

en: Revision information
pt: Informações da revisão

en: Edit link
pt: Link "editar"

en: Revision log message
pt: Mensagem de registro de alterações

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
pt: Deixe uma explicação das alterações que você está fazendo. Isto irá ajudar outros autores a entenderem suas motivações.
