User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: edit
ro: modifică

en: Other
ro: Altele

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: current revision
ro: versiunea curentă

en: Revision information
ro: Informații revizie

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ro: Oferă o explicație pentru modificările pe care le aduceți. Aceasta va ajuta alți autori să înțeleagă motivele dumneavoastră.
