User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: edit
sq: ndrysho

en: Other
sq: Tjetër

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: !date by !username
sq: !date nga !username

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit
