User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: edit
sv: redigera

en: Other
sv: Övriga

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: current revision
sv: nuvarande version

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sv: Tillhandahåll en förklaring för de ändringar du gör. Detta hjälper andra författare att förstå dina skäl.
