User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: edit
te: మార్చు

en: Other
te: ఇతర

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం
