User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: edit
tr: düzenle

en: Other
tr: Diğer

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: !date by !username
tr: !date !username

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: current revision
tr: güncel sürüm

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
tr: Yapmakta olduğunuz değişiklikler için bir açıklama girin. Bu, diğer yazarların niyetinizi anlamalarına yardımcı olacaktır.
