User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Other
ug: باشقا

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
