User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: edit
uk: редагувати

en: Other
uk: Інше

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
uk: Надайте пояснення виконаних вами змін. Це допоможе іншим авторам зрозуміти ваші мотиви.

en: Provide a simple link to edit the revision.
uk: Пряме посилання на редагування редакції.
