User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
