User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et

en: Other
az: Digər

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
