User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Other
bo: གཞན

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: !date by !username
bo: !date དང་!username་ནས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་གནས་ཚུལ་གསལ་བཤད་བྱས་ནས་མི་གཞན་དག་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་ཀུན་སློང་ཤེས་སུ་འཇུག་པ།
