User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: edit
bs: izmijeni

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: !date by !username
bs: !date od !username

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji

en: Edit link
bs: Izmjeni link
