User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: edit
gl: editar

en: Other
gl: Outro

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
gl: Proporcionar unha explicación dos cambios que está facendo. Isto vai axudar a outros autores a entender os seus motivos.
