User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: edit
he: עריכה

en: Other
he: אחר

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
he: ציין הסבר לשינויים שהינך עושה. זה יעזור לאחרים להבין את המניע לשינוי הגירסה
