User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Other
hi: अन्य

en: Revisions for %title
hi: %title के लिए सुधारण |

en: !date by !username
hi: !date द्वारा !username

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revision
hi: संशोधन

en: current revision
hi: मौजूदा सुधारण

en: Revision information
hi: संशोधन जानकारी

en: Revision log message
hi: संशोधन लॉग संदेश
