User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: edit
is: breyta

en: !date by !username
is: !date eftir !username

en: revert
is: bakfæra

en: Revision
is: Útgáfa

en: current revision
is: núgildandi útgáfa

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur

en: Edit link
is: Breyta tengli
