User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Other
ka: სხვა

en: !date by !username
ka: !date ავტორი !username

en: revert
ka: დაბრუნება
