User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: edit
lt: redaguoti

en: Other
lt: Kiti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.
