User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: delete
no: slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: edit
no: rediger

en: Other
no: Annet

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: !date by !username
no: !date av !username

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: current revision
no: denne versjonen

en: Revision information
no: Versjonsinformasjon

en: Edit link
no: Rediger lenke

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
no: Legg til en kommentar om forandringene du har gjort. Vises når man ser på oversikten over tidligere versjoner for denne siden.
