User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Revision
ne: संशोधन
