User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: edit
fa: تدوین

en: Other
fa: ساير

en: Revisions for %title
fa: تنقیح‌های %title

en: Revision
fa: تنقیح

en: Revision information
fa: اطلاعات تنقیح

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش تنقیح
