User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: edit
ru: изменить

en: Other
ru: Другое

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: !date by !username
ru: !date от !username

en: revert
ru: вернуть

en: Revision
ru: Редакция

en: current revision
ru: текущая редакция

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: Edit this revision
ru: Редактировать редакцию

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ru: Объясняйте вносимые вами изменения. Это поможет другим авторам понять, чем вы руководствовались, внося эти изменения.
