User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: edit
sk: upraviť

en: Other
sk: Ostatné

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sk: Zadajte popis zmien, ktoré robíte. Táto správa pomôže ostatným autorom pochopiť váš úmysel.
