User Revision Edit (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: edit
th: แก้ไข

en: Other
th: อื่นๆ

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ
