User tweaks (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: delete
da: slet

en: edit
da: redigér

en: The user language for the current account cannot be changed; the account uses the language set in the <a href="@languages">languages page</a>.
da: Brugersproget for den aktive konto kan ikke ændres; kontoen benytter et sprog som er indstillet på <a href="@languages">sprogsiden</a>.

en: User autocomplete
da: Autofuldfør bruger

en: Change own user language
da: Redigér eget brugersprog

en: Set the language used for the user interface, and email messages for the user account.
da: Angiv sproget som bruges i brugergrænsefladen, og e-mail-beskeder for brugerprofilen.

en: Show the <q>member since</q> field
da: Vis <q>medlem siden</q> feltet
