User tweaks (7.x-2.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: delete
it: elimina

en: edit
it: modifica

en: Member since
it: Membro da

en: The user language for the current account cannot be changed; the account uses the language set in the <a href="@languages">languages page</a>.
it: la lingua per questo profilo utente non può essere modificata; il profilo utente usa il linguaggio impostato nella <a href="@languages">pagina delle lingue</a>.

en: User autocomplete
it: Autocompletamento nome utente
