User verification (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: hours
fi: tunnit

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Notice
fi: Huomio

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Attempts
fi: Yritykset
