User verification (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: hours
oc: oras

en: minutes
oc: minutas

en: Variables
oc: Variablas

en: Timeout
oc: Temps limit
