User verification (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: hours
pl: godziny

en: minutes
pl: minuty

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Variables
pl: Zmienne

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Verification link
pl: Odnośnik potwierdzający

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Available variables
pl: Dostępne zmienne

en: Attempts
pl: Próby
