User verification (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: hours
da: timer

en: minutes
da: minutter

en: Notice
da: Notifikation

en: Verification
da: Bekræftelse

en: Verbosity
da: Detaljeniveau
