User verification (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: hours
fa: ساعت‌

en: minutes
fa: دقیقه

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Verification
fa: کلمه تایید
