User verification (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: hours
be: гадзінаў

en: Notice
be: Паведамленне
