User verification (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: hours
et: tundi

en: minutes
et: minutit

en: Notice
et: Teavitus

en: Variables
et: Muutujad
