User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Link
ast: Enllaz

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Code
ast: Códigu
