User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Code
bn: কোড
