User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Yes
ca: Sí

en: Link
ca: Enllaç

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: hours
ca: hores

en: Code
ca: Codi

en: minutes
ca: minuts

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Notice
ca: Notificació

en: Attempts
ca: Intents
