User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Link
cy: Dolen

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Code
cy: côd
