User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: hours
el: ώρες

en: Code
el: Κωδικός

en: minutes
el: λεπτά

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Notice
el: Ειδοποίηση
