User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Email settings
es: Configuración de correo electrónico

en: Yes
es: Sí

en: Link
es: Enlace

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: hours
es: horas

en: Code
es: Código

en: minutes
es: minutos

en: Available tokens
es: Comodines disponibles

en: Notice
es: Aviso

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Mail subject
es: Título del correo

en: Verification
es: Verificación

en: Expiry date
es: Fecha de caducidad

en: Attempts
es: Intentos
