User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Link
eu: Esteka

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Code
eu: Kodea

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Notice
eu: Ohartarazpena
