User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Link
he: קישור

en: URL
he: כתובת URL

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Code
he: קוד

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Notice
he: הודעה

en: Verification
he: אימות

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה
