User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: URL
hi: यूआरएल

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Code
hi: कोड

en: Notice
hi: नोटिस
