User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Link
hr: Poveznica

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Code
hr: Kôd

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni
