User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Email settings
ja: メール設定

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Link
ja: リンク

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: hours
ja: 時間

en: Code
ja: コード

en: minutes
ja: 分

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: Notice
ja: 注意

en: Mail subject
ja: メール件名

en: Mail body
ja: メール本文

en: Expiry date
ja: 有効期限

en: Attempts
ja: 試み
