User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Link
jv: Tautan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Code
jv: Kode
