User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Link
km: តំណ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Code
km: កូដ
