User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
