User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Link
ku: بەستەر

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Code
ku: کۆد
