User verification (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Code
ml: കോഡ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്
